Advert

İDO'dan kış fırsatları

İstanbul Deniz Otobüsleri, 2 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olacak kış tarifesinin biletlerini avantajlı fiyatlarla satışa sunuyor.

İDO'dan kış fırsatları
İDO'dan kış fırsatları Seyyah Dergisi

Misafirlerine deniz yolculuğu keyfini, hız, emniyet ve konfor ayrıcalıklarıyla sunan İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) tarifesinde deniz otobüsü dış hatlarında, Bostancı - Yenikapı - Bandırma 52 TL, Kadıköy - Yenikapı - Bursa 24 TL, Kadıköy - Yenikapı - Armutlu T.K - Armutlu - Bursa 24 TL ve Büyükçekmece - Bursa hattında ise 24 TL’den başlayan ekonomik fiyat seçenekleri sunuyor. Hızlı feribot hatlarında ise Pendik - Yalova hattında yaya yolcu 10 TL’den başlayan fiyatlarla araç içi yolcu sabit 1 TL, araç sabit 75 TL, Yenikapı - Yalova hattında yaya yolcu 22 TL, araç içi yolcu sabit 15 TL, araç 80 TL, Yenikapı - Bursa hattında yaya yolcu 24 TL, araç içi yolcu sabit 19 TL, araç 115 TL, Yenikapı - Bandırma hattında yaya yolcu 52 TL, araç içi yolcu sabit 35 TL, araç 175 TL ‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

SEFER SAYISINDA ARTIŞ

İDO kış tarifesinde Pendik - Yalova hattında hafta içi, 07.00 - 12.00 ve 14.00 - 21.00 saatleri arasında saat başı sefer tarifesi ile sefer sayısı da karşılıklı 28’e çıkarılıyor. Yeni tarifede Yenikapı - Yalova hattında haftanın her günü saat 07.45 ile 21.45 arası devam eden seferler, Yalova - Yenikapı arasında -pazar günü hariç- 07.15 ile 21.45 arasında günde sekiz gidiş ve sekiz dönüş olmak üzere toplam 16 sefer olarak gerçekleştiriliyor. Bostancı - Yenikapı - Bandırma Deniz Otobüsü seferleri ise karşılıklı olarak her gün, gidiş 18.45 ve dönüş hafta içi 07.45, cumartesi günleri 09.30 ve pazar saat 15.30 saatlerinde uygulanıyor. Yeni kış tarifesi ile cumartesi 07.00 gidiş, pazar 19.00 dönüş olacak şekilde Yenikapı - Bandırma hızlı feribot seferleri ilave edilirken, tarifede Yenikapı - Bursa hızlı feribot hattında “her gün çift gidiş - çift dönüş karşılıklı toplam dört sefer”, Kadıköy - Yenikapı - Bursa deniz otobüsü hattında ise altı gidiş ve altı dönüş olmak üzere karşılıklı toplam “12 sefer” yapılıyor. 

LİMİTLİ SAYIDA SATIŞ

Yoğun ilgi gören Büyükçekmece - Bursa seferleri 2020 yılında da devam edilecek. Yolculuklarda zaman tasarrufu sağlayan yeni hatlar eklemeyi sürdüren İDO, yeni tarifede Körfez geçişinde kazançlı bir alternatif sunduğu Eskihisar - Topçular hattında 24 saat kesintisiz doldur - boşalt sistemiyle sefer yapmaya devam edecek. Kış tarifesinde ayrıca Sirkeci - Harem araba vapuru hattı seferleri, hafta içi ve cumartesi yoğun saatlerde doldur -  boşalt sistemi ile 23.00'e kadar, pazar günleri ise 07.00 - 22.00 saatleri arasında hizmet verecek. Sabah ve akşam yoğun saatlerde ise sefer sayısı artırılacak. Diğer yandan İDO, sömestir tatilinde oluşan yoğunluk nedeniyle talebi karşılamak amacıyla 89 adet ek sefer düzenledi. İDO’nun ek seferlerle birlikte sömestir döneminde dış hat hızlı feribot ve deniz otobüsü sefer sayısı 1226’ya ulaştı. İDO, bu 14 günlük sürede yolcularına yaklaşık 675 bin yolcu ve 100 bin araç kapasitesi sundu. İDO kış tarifesi sefer saatleriyle ilgili "ido" internet adresi, İDO Mobil Uygulama ve terminallerde yer alan satış noktalarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Limitli sayıda satışa sunulan “2020 kış tarifesi” biletlerini "ido" internet adresinden, İDO gişelerinden, 0850 222 44 36 no’lu İDO çağrı merkezinden, İDO acente noktalarından ya da İDO mobil uygulamasından faydalanarak elde edebilir.

istanbuıl deniz otobüsleri ido kış tarifesi ido indirimleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haftanın Yabancı Filmi: Grand Isle
Haftanın Yabancı Filmi: Grand Isle
Bir dünya klasiği yeniden sahnelerde: Fareler ve İnsanlar..
Bir dünya klasiği yeniden sahnelerde: Fareler ve İnsanlar..
Haftanın yerli yapımı: Rise of Empires Ottoman
Haftanın yerli yapımı: Rise of Empires Ottoman